Урок вибору професії в гімназії м. Добропілля

 Хіба знаємо ми в 15-17 років чим хочемо займатися все своє майбутнє життя? Більшість людей відповість – ні. Тому вкрай необхідно допомогти випускним загальноосвітніх шкіл визначитись в майбутній професії, адже фундаментом майбутнього успіху молоді – є правильне їх професійне інформування. Профорієнтація школярів є одним з основних напрямків діяльності служби зайнятості. Мета цієї роботи - інформування учнів про світ професій та допомога спеціалістів при визначенні майбутнього фаху. В рамках реалізації цих завдань 23.12.2014 року для учнів 9 класу НВК «Гімназія-ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» м.Добропілля проведено «Урок вибору професії з використанням ПАК»  Кожен учасник заходу мав можливість ознайомитись з паспортами професій, вимогами до них та навчальними закладами, де можна здобути дану професію. Школяри пройшли  діагностичне обстеження за допомогою тестових методик.  Їх увагу акцентовано на тому, що вдалий вибір професійного майбутнього – це свого роду інвестиція, яка гарантує молоді задоволення від результатів своєї праці та кар’єрне зростання. В заході прийняли участь 32 особи із числа учнів 9-х класів.

20141223_114103_Richtone(HDR)
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
58 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов