Ідея надихає – і починається цікаве…

Педагогічна ідея – це крила, на яких підноситься колективна діяльність  Центру дитячої та юнацької творчості. Ідея надихає колектив, і починається найцікавіше й найпотрібніше – колективна творча робота дітей і педагогів.  Саме від педагогічної майстерності вчителя залежить якісна освіта, розвиток  і самореалізація особистості,  якість професійної підготовки вихованців.

         Тому тема нетрадиційної педради «Якісна освіта – запорука самореалізаціїособистості»,   була актуальною  для нашого позашкільного  закладу.

         23січня 2015 року   п’ять творчих груп  показували свій професіоналізм, педагогічну майстерність  у  інтерактивній грі «Педагогічний пробіг», презентували  в слайдах, відео, театралізованій постановці запропоновані теми:

а) Формування  працелюбності як важливої якості  самореалізації особистості – (Травіна О. В., Ганієва О. Р.)

б) Художня праця і розвиток особистості. Презентація творчих робіт педагогів і їх учнів «Картини своїми руками» -  (Кімеріна А. Н., Мазій В. В.)

в) Креативна освіта для розвитку інновацій в гуртках музичного профілю (інтегроване заняття) - ( Московцева К. В., Сердюк К. В.)

 г) Профільне навчання  – запорука якісної професійної підготовки вихованців хореографії -  (Рудь Л. К., Татаренкова С. С.)

д) «Новинки та цікавинки для вихованців  і тих, хто їх виховує -

 (Шульга Т. А., Сагайдак Є. В., Зубцова Ю. О.,  Люкевич Л. М., Ежижанский Є. В.)

         Не має сумніву, що від стабільності  педагогічних кадрів, їх якісного фахового складу,  педагогічної майстерності залежить результативність навчально-виховного процесу в позашкільних закладах, в тому числі і в нашому.

         В. О.  Сухомлинський писав: «Будь майстром, поетом, художником у справі, яку ти любиш. Немає такої професії, в якій людина не змогла б дістатися вершини майстерності». А те, що всі керівники гуртків у Центрі творчості, досвідчені педагоги, творчі, ініціативні, віддані своїй улюбленій  справі –   це безперечно.  Про це свідчать  результати  проходження ними атестації.  

         Л. А. Майстренко, завідувач методичним відділом ЦДЮТ, у своїй доповіді «Атестація - процес фахового зростання педагогів»,  на це звернула особливу увагу.

         С. А. Горбаченко, заступник директора з  навчально - методичної роботи дуже цікаво, ґрунтовно  розповіла, яким повинен бути сучасний педагог, і чи відповідають усім вимогам наші керівники.  

         Робота в малих групах, використання різних форм обговорення проблеми, «мозкового штурму», презентацій та інших інновацій як на етапі підготовки до  засідання педради, так і підчас її проведення дала змогу залучити всіх педагогів до активної творчої діяльності, поділитися власними поглядами та досвідом, узгодити думки колективу, розвити демократичний стиль спілкування.  

         Під час проведення педради всі керівники, ще раз підтвердили, що вони –  майстри педагогічної праці.  Кожен був нагороджений особливою медаллю  «За педагогічну майстерність».

         Валентина Миколаївна Марченко, директор ЦДЮТ,  виразила подяку Тетяні Олександрівні Лисенко, методисту з організації дитячих та юнацьких ЗМІ,  за гарну  підготовку  і  неординарне проведення  педради, усі творчі групи за активну участь і  змістовні, цікаві презентації.

Всі фото дивіться на акаунтах студії в соцмережах: ВКонтакті та Однокласниках.

Також читайте:

«Семинарить», так уж креативно!,  Студии «Розовый слон» 20 лет!

доброполье цдют розовый слон дети творчество
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
158 просмотров в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
Департаментом по вопросам гражданской защиты, мобилизационной и оборонной работы Донецкой облгосадминистрации 26 сентября 2018 года с 14:00 до 14:30 будет проводиться плановая комплексная техническая проверка средств оповещения Донецкой области с включением уличных электросирен и трансляцией по телерадиоприемникам речевой учебной информации в сфере гражданской защиты. Во время проведения плановой технической проверки необходимо сохранять спокойствие и прод...
Спорт
В м. Дружківка с 19 вересня по 22 вересня 2018 року на баз і СК «Машино будівник » відбувся ч емп і онат Донецької областї з важкої атлетики серед молоді до 23 років та серед юнаків і дівчат до 15 років. За звання кращих боролися важкоатлети з 9 міст Донецької області. Команду Великого Добропілля представляли 24 білозерських спортсменів – тренер Володимир Жога і В’ячеслав Жульков. В командній першості важкоатлети м. Білозерське зайняли: -серед дівчат до...
Общество
Украина стоит на пороге холодов и теплоэлектростанции страны активно накапливают топливо для производства тепла и электроэнергии в осенне-зимний период. А это значит, что от ритмичной работы шахт и обогатительных фабрик напрямую зависит комфорт в наших домах. На обогатительной фабрике Добропольская к 22 сентября уже переработали 3 млн тонн рядового угля и 1,9 млн тонн угля-концентрата направились на Приднепровскую, Ладыжинскую, Запорожскую, Бурштынскую и Д...
Спорт
З 19 по 23 вересня у місті Селідове відбувся чемпіонат Донецької області з боксу серед юніорів 2003-2004 рр.н. та юнаків 2005-2006 рр.н. на базі палацу спорту «Авангард» прийняв 20 команд в складі 254 учасників. Метою чемпіонату є:популяризація та розвиток боксу серед юніорів; пропаганда здорового способу життя, залучення дітей та підлітків до активних занять спортом та підвищення спортивної майстерності боксерів. Місто Добропілля представили 26 боксерів:...
Общество
В ходе ремонтных работ аварийно-восстановительные бригады Донецкого регионального производственного управления наложили на поврежденный в результате боевых действий в январе 2017 года трубопровод металлические сегменты размерами 400Х500мм и 400Х600 мм. Бригады АВР Покровского РПУ заменили участок водовода длиной 7 метров, на котором были обнаружены продольные трещины и пробоина от боеприпаса. В настоящее время насосная станция первого подъема Южнодонбасско...
Общество
29 сентября сообщество "Большое МОТО Доброполье" организовывает мото-рок фестиваль "Вольные братья", приуроченный к закрытию мотосезона 2018 года. В программе мероприятия - проезд колонны по городам Доброполье и Белозерское, выступление музыкальных коллективов, спортивные и мотоконкурсы. Регистрация мотоциклистов начнется в 11:00, старт колонны - в 12:00. Начало культурных мероприятия - с 14:30 до 19:00.
Общество
Співробітниками прокуратури Донецької області спільно з працівниками Головного управління Національної поліції в Донецькій області та Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях викрито на отриманні неправомірної вигоди голову Шахівської сільської ради Добропільського району. У ході досудового розслідування встановлено, що у грудні 2017 року до вказаної посадової особи звернувся підприємець із пропозицією укласти з сільсь...
Общество
Энергетики Кураховской ТЭС пригласили в гости серебряных призеров IV детско-юношеской спартакиады «Єдина країна». Приготовили подарки и увлекательную экскурсию по предприятию для юных футболистов. И заслуженно: ребята отстояли спортивную честь Курахово среди 400 спортсменов со всей Украины. Ребята тренируются под руководством тренера Владимира Матюхина. Профессионализм и опыт наставника помог юным футболистам выиграть почетное второе место. Своей радостью...