Как стать милиционером

Інформація щодо правил прийому на службу в органи внутрішніх справ

Прийом на службу в органи внутрішніх справ здійснюється на підставі вимог Положення про проходження служби рядовим та начальницьким складом органів внутрішніх справ України, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 19.07.1991р. №114.

На службу в органи внутрішніх справ приймаються на добровільних засадах особи, які досягли 18-річного віку, здатні за особистими якостями, освітою і станом здоров'я виконувати покладені на них обов'язки.

Вимоги до кандидатів:
на посади рядового та молодшого начальницького складу:

- вік до 32 років;
- повна загальна середня освіта;
- проходження дійсної служби в Збройних Силах;
на посади начальницького складу:
- вік до 32 років;
- повна вища освіта (освітній рівень "спеціаліст", "магістр", для слідчих - повна вища юридична освіта);
- проходження дійсної служби в Збройних Силах (або наявність звання офіцера запасу).

Відбором кандидатів на службу в органи внутрішніх справ та оформленням особових справ на курси початкової підготовки займаються міські та районні відділи міліції за місцем проживання кандидатів. Відібрані кандидати зараховуються до резерву нового прийому і при наявності вакантних посад у відповідних службах направляються на курси початкової підготовки.
Прийом на службу в органи внутрішніх справ здійснюється через проходження кандидатами курсів початкової підготовки, які діють на базі училищ професійної підготовки працівників міліції та відомчих вищих навчальних закладів МВС України.

Кандидати складають наступні іспити:
- з фізичної підготовки (для жінок: біг на 1000м., біг на 100м., човниковий біг 10х10м., підтягування на перекладині);
- диктант з української мови.

Кандидати також проходять тести у психологів та з ними проводиться співбесіда з основ правознавства.
Кандидати, які успішно пройшли випробування, зараховуються на курси наказом ректора (начальника) навчального закладу. Одночасно із зарахуванням кандидатів на курси вони призначаються на посади курсантів і згідно з Положенням про проходження служби рядовим та начальницьким складом органів внутрішніх справ їм присвоюється спеціальне звання "рядовий міліції" та видається службове посвідчення встановленого зразка.
Курсанти, які успішно закінчили навчання, призначаються на відповідні посади в органи і підрозділи внутрішніх справ, які направляли їх на курси початкової підготовки.
З питань працевлаштування звертатися в органи внутрішніх справ за місцем проживання або в управління кадрового забезпечення УМВС України в Донецькій області за телефонами: (062) 301-86-16, 301-86-17, 301-86-27

Інформація
для абітурієнтів щодо вступу до вищих навчальних закладів МВС України


Підготовку фахівців для органів внутрішніх справ здійснюють наступні навчальні заклади МВС України:
- Національна академія внутрішніх справ;
- Харківський національний університет внутрішніх справ;
- Донецький юридичний інститут;
- Луганський державний університет внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка;
- Одеський юридичний інститут Харківського національного університету внутрішніх справ;
- Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ;
- Львівський державний університет внутрішніх справ.
У цих навчальних закладах готують слідчих, оперуповноважених по боротьбі з економічними злочинами, оперуповноважених карного розшуку, дільничних інспекторів міліції, психологів, експертів-криміналістів, працівників підрозділів ДАІ. Після закінчення навчання випускникам присвоюється спеціальне звання "лейтенант міліції" та гарантується працевлаштування в органах та підрозділах внутрішніх справ Донецької області.
На денну форму навчання приймаються особи, які мають повну загальну середню освіту, віком від 17 до 25 років.
Підготовка документів для вступу у вищі навчальні заклади МВС України здійсняється з першого січня по перше квітня року вступу кадровими апаратами органів та підрозділів внутрішніх справ за місцем проживання абітурієнтів.
За довідками звертатися до сектору  кадрового забезпечення Добропільського МВ ГУМВС України в Донецькій області, телефон: 2 – 88- 82
СКЗ Добропільського МВ ГУМВС України в Донецькій області

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
42 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов