Наше оточення – наше відображення

            Інформаційно-молодіжний проект «Вирішуй, поки  молодий!»

Все почалося із творчого хаосу.  Фантазія, талант, енергійність, виникли за якусь частку секунди, коли  Тетяна Олександрівна Лисенко, методист з організації дитячих та юнацьких ЗМІ, запропонувала вихованцям студії ТБ та преси  «Рожевий слон» підготувати і провести інформаційно-молодіжний проект «Вирішуй, поки молодий!» з теми «Поведінка – це дзеркало, в якому кожен показує своє обличчя» (І. Гете).

            І ось 29 січня в залі Центру дитячого та юнацької творчості зібралися старшокласники шкіл міста Добропілля, щоб поговорити про культуру поведінки ,  розібратися в поняттях етика та етикет, зробити для себе якісь висновки.

            На проект були запрошені гості:   Юлія Анатоліївна Юріна – практичний психолог ОШ №6, Олександра Олегівна Метельова - костюмер-дизайнер,  Ганна Петрівна Сухомлінова -  менеджер отельно-ресторанного бізнесу.

            За допомогою унікального метода «дзеркало» діти намагалися поринути в свій внутрішній світ, зрозуміти, що все , що  знаходиться навколо них: люди, думки,  почуття – їх відображення. Що у житті потрібно дотримуватися золотого правила: відноситися до інших так, як би ти хотів, щоб відносилися до тебе».

            А  інтерв’ю з мешканцями міста, анкетування, притча, мультфільм про етикет,  психологічна гра, музичне та слайдові супроводження зробили зустріч цікавою, багатогранною, змістовною, а головне, допомогли старшокласникам глибоко розглянути тему проекту.

            Сподіваємося, що усі присутні на зустрічі, будуть дотримуватися правил етикету, бо кожне слово, жест, зовнішній вигляд – це не тільки спосіб спілкування з людьми, це візитна картка людини.

            Проект закінчився, а  діти, яких   схвилювала тема «Поведінка – це дзеркало, в якому кожен показує своє обличчя»,   ще довго спілкувалися з юними журналістами,  давали інтерв’ю та  дякували студію «Рожевий слон» за  зустріч.

Фото дивіться на акаунтах студії: ВКОНТАКТІ, ОДНОКЛАСНИКИ

Читайте також:

Ідея надихає – і починається цікаве…«Семинарить», так уж креативно!

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
66 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов