• Главная
  • «Важливо, аби людина дізнавалась про життя свого регіону зі свого телебачення, а не з ворожого» - Александр Бригинец о сегодняшней роли СМИ
Роль украинских СМИ
21:53, 9 сентября 2015 г.

«Важливо, аби людина дізнавалась про життя свого регіону зі свого телебачення, а не з ворожого» - Александр Бригинец о сегодняшней роли СМИ

Роль украинских СМИ

«Я завжди виступав за те, щоб місцеве телебачення та його інформаційне поле розвивались якнайактивніше. Бо цінність кожного журналіста – це висвітлювати для соціуму ті події та інформацію, про які неможливо дізнатися з, наприклад, якогось прес-релізу» - акцентировал внимание аудитории и присутствовавших на сегодняшнем брифинге в Красноармейске журналистов внештатный советник Министра.

По мнению Александра Михайловича, в условиях перемирия одной из первоочередных задач для проукраинских сил станет восстановление вещание на тех телевизионных вышках, которые сегодня находятся на линии конфликта и не могут корректно работать из-за продолжающихся обстрелов.

«У Путіна є розуміння того, що треба відступати – тим паче, у нього з’явився гарний привід це зробити, прикувавши увагу свого електорату до подій у Сирії, - не преминул вернуться к теме сдачи так называемой «Новороссии» Александр Бригинец. – Коли ви чуєте про те, що за добу ворожих обстрілів було більше 200, але поранено за цей час тільки 3 людини, про що це каже? Тільки про те, що ворожі обстріли існують не для того, щоб вбити або поранити, а для того, щоб розсекретити необхідні позиції і примусити другу сторону – Україну – відповідати агресією на агресію.

Що стосується можливості прорвати три лінії нашої оборони, то на це у ворога немає ніяких шансів» - уверенно подытожил Александр Бригинец.

Александр Бригинец поделился с присутствующими своими аргументированными доводами относительно ослабления военной ситуации на Востоке Украины.

«В нас є віра в те, що військова ситуація послабиться. Аргументую свою точку зору. По-перше, наразі на російських каналах все більше говорять про Сирію і менше – про Україну. Це - свідоцтво того, що для Путіна сирійське інформаційне поле є більш вигідним з точки зору світового піару, бо там він подає себе як певний миротворець.

По-друге, всі ті люди, які працюють на Путіна і не згодні з його політикою здачі так званої «Новоросії», будуть ліквідовані, бо це заважає провести керований відступ.

По-третє, проросійським бойовикам вже починають надходити дуже привабливі пропозиції щодо їх участі в війні у Сирії, пропонуючи великі гроші та соціальні пільги в Росії».

По мнению Александра Михайловича, отмена местных выборов в Донецке впоследствии станет ярчайшим свидетельством того, что Путиным наконец-то выполняются Минские соглашения.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...