21:28, 4 жовтня 2015 р.

Відправити звіт у податкову

Ще декілька років тому, для того, щоб подати звіт у податкову чи у Пенсійний фонд, підприємцю необхідно було вистоювати довжелезні черги, витрачати купу часу. Проте сьогодні, коли технічний прогрес не стоїть на місці, подати звітність можна за п’ять хвилин. За вас це зробить спеціально програма.

Проте перед підприємцями, постає питання, яку програму обрати, адже сьогодні вибір програм довільно широкий. Придбати програму для звітності можна на sonata.co.ua.

Сьогодні, коли перед підприємцями відкрилися можливості подати звітність у електронному вигляді, це стало дуже зручним та приємним способом надання звітності. Проте, зараз у наш час, коли багато підприємців намагаються скоротити витрати, час програм, за які необхідно викласти певну суму грошей, замінюється безкоштовними податковими програмами, які дозволяють без витрат відправити звітність у податкову чи у пенсійний фонд.

На сьогоднішній день все більше бухгалтерів та підприємців використовують електронний спосіб надання звітності. Які плюси має такий спосіб:

1. Економія часу. Вам не потрібно стояти у виснажливих чергах, проводячи у них цілий день. Через інтернет можна подати звітність всього за кілька хвилин, не відходячи від вашого комп’ютеру.

2.  Вибір часу, коли можна подати звітність. Якщо подати звітність на паперовому носії можна лише у робочій час, то електронні документи приймаються цілодобово, тому ви можете відправити їх у зручний для вас час.

3. Програми, через які ви можете відправляти звітність є дуже розумними. Завдяки вбудованому календарю, програма нагадає вам коли треба здати звітність, а наявність автоматичної перевірки не дозволить зробити арифметичних помилок.

4. Програми або інтернет-ресурси, які допомагають відправити звітність завжди оновлюються, тобто вам не потрібно шукати новий бланк для звіту, в програмі він вже наявний, достатньо його заповнити.

5. Оперативність. Електронний спосіб надання звітності дозволяє дуже швидко отримати інформацію, чи прийнятий ваш звіт, чи ні, а також буде зазначена причина чи помилки, які необхідно виправити.

Як бачите, дуже багато переваг має електронний спосіб звітності у податкову чи пенсійний фонд. Проте, і він має свої недоліки. Серед них можна зазначити:

- програми для подачі звітності у своїй більшості є платними;

- існує можливість затримання подачі звітності через проблеми з інтернетом;

- деякі програми необхідно оновлювати самостійно.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...