Системи замкнутого телебачення (CCTV), також відомі як системи відеоспостереження використовують відеокамери для передачі сигналу чи зображення з певного місця події. Головною особливістю є те, що сигнал передається тільки у закритому режимі.

Сьогодні, системи відеоспостереження стали найефективнішим технічним засобом гарантування безпеки. Оскільки, навіть сам факт наявності камери відеоспостереження — вже суттєвий захист вашої власності.

Області застосування.

Системи відеоспостереження все частіше використовуються у найрізноманітніших сферах. Вони застосовуються у лікарнях для постійного нагляду за важкохворими пацієнтами, в освітньо-наукових закладах для контролю за поведінкою учнів та студентів, у магазинах, супермаркетах для спостереження за клієнтами та для запобігання дрібних крадіжок, у громадських місцях, транспорті, місцях розваг та відпочинку.  Відеоспостереження на підприємстві — найкращий спосіб нагляду за  роботою працівників. А наявність відеонагляду у  квартирі чи власному домі — це 100% безпека вашого майна.

Системи відеоспостереження у місцях масового скупчення людей, на зупинках, вокзалах, в аеропортах використовуються правоохоронними органами для виявлення та затримки особливо небезпечних злочинців чи терористів. В автобусах, поїздах, метро вони попереджають крадіжки та правопорушення, а також слідкують за роботою водіїв чи машиністів.

Відеоспостереження у банках, магазинах, розважальних та торгових центрах — це забезпечення цілісності майна та моніторинг якості надання послуг.
Наявність камери відеоспостереження біля гаража чи на автостоянці дасть змогу
захистити автотранспорт від зловмисників, а якщо факт крадіжки чи псування майна вже стався, притягнути винного до відповідальності.

Все популярнішим стає встановлення відеонагляду вдома для спостереження за роботою персоналу чи няні, оскільки не рідко трапляються випадки жорстокого поводження з дітьми.
Кожен має повне право знати, якій саме людині довірив власний дім, а головне — життя та здоров'я малюка.

Відеоспостереження дозволить завжди бути у курсі того, що відбувається у потрібному для вас місці. Можна вести цілодобовий відеонагляд і в будь-який час переглянути відео. Сучасне програмне забезпечення дає змогу підключитись до системи з будь-якого куточка світу і оцінити ситуацію у реальному часі. Більш того, встановивши необхідну програму на смартфон, планшет чи ноутбук, і підключившись до інтернету, ви зможете контролювати події не відриваючись від роботи чи перебуваючи відпочинку.