Стоимость услуг Адвоката Киев – Ціни на послуги Адвоката (Прайс послуг)

К сожалению, объявление устарело
На нашем сайте устуновлен онлайн чат, через который вы можете получить бесплатную консультацию по любому вопросу.
Для того, чтобы бесплатно проконсультироваться введите в Google поиск Юридическая компания «N.S. GROUP» и перейдите на наш сайт.

Вартість юридичних послуг
Пропонуємо доступні ціни на юридичні послуги та консультації в Києві. Вартість юридичної консультації є фіксованою, проте загальна ціна послуг визначається виходячи з обсягу і складності завдання, поставленого клієнтом, від часу, витраченого юристами, і обсягу виконаних робіт, таких як вивчення і збір документів, підготовка правових висновків, представництво в суді, складання позовів і скарг та ін.
З прайсом юридичних послуг ви можете ознайомитися на сайті.
Наші принципи ціноутворення
Ми надаємо юридичні послуги та консультації, пропонуючи клієнтам кілька варіантів співпраці (в залежності від специфіки справи):
Абонентське юридичне обслуговування - найбільш зручний на наш погляд спосіб роботи з організаціями, так як дозволяє клієнту вирішити максимальний перелік питань. Цей спосіб дозволяє клієнту вже на початку співпраці спрогнозувати вартість юридичних послуг. Між нами і клієнтом укладається договір абонентського обслуговування на пільговий період 3 місяці. Протягом зазначеного періоду юристи оцінюють щомісячний обсяг роботи без підвищення ціни договору. За підсумками пільгового періоду ціна договору переглядається.
Фіксована плата за певний обсяг послуг - вартість роботи юриста / ів визначається за підсумками проведення попередніх консультацій в ході якої юрист знайомиться з проблемою і матеріалами справи.
Також в індивідуальному порядку можуть бути запропоновані такі варіанти як гонорар успіху (клієнт виплачує відсоток від виграних сум), оплата послуг стороною, що програла в разі виграшу нашими фахівцями.
PRO BONO (це надання професійної юридичної допомоги на безоплатній основі) - застосовується у виняткових випадках за погодженням з керівництвом компанії, може бути застосовано в разі суспільно-значущих справ.
Попередня консультація (без складання юридичних документів) - безкоштовна. Вартість послуг встановлюється після докладного вивчення правової ситуації і узгодження з клієнтом повного переліку послуг.
З кожним клієнтом ми в обов'язковому порядку підписуємо угоду, в якому вказані тарифи на надання платних юридичних послуг та підсумкова вартість нашої роботи.

На нашем сайте устуновлен онлайн чат, через который вы можете получить бесплатную консультацию по любому вопросу.
Для того, чтобы бесплатно проконсультироваться введите в Google поиск Юридическая компания «N.S. GROUP» и перейдите на наш сайт.
Рубрики
Бизнес, финансы Услуги Юридические услуги
Алексей
Действия
В избранноеУдалить из избранного

Похожие объявления

Изготовим и доставим новый сборно-разборной секционный ГАРАЖ с односкатной и двускатной крышей. Мы...
00:22, 17 сентября
Вам хочется оригинально и душевно поздравить любимого или же близкого человека. И вы в поисках поэт...
23:15, 20 сентября
Поставляем по территории Украины - контейнера или евроконтейнера для раздельного сбора, сортировки,...
00:22, 17 сентября
У вас появилась замечательная идея – ЗАКАЗАТЬ СТИХИ – поздравление близкому человеку или же коллег...
23:15, 20 сентября
Предлагаем рассмотреть предложение на поставку железных баков для хранения, сбора и вывоза на утилиз...
00:22, 17 сентября
У вашего близкого человека торжество? И вы хотите сделать ему запоминающийся подарок – заказать крас...
23:15, 20 сентября