НАКАЗ

№ 26

23.03.2015 року                                                                       м. Добропілля   

                Про  призов   громадян   на строкову військову службу

         1.На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та   Указу  Президента  України « Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців   у 2015 році» № 88/2015 від 17.02.2015 р.

         З 1 квітня 2015 року по 29 травня 2015 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

2.Явці на призовну дільницю Добропільського та Олександрівського районів для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни чоловічої статі, яким до дня відправки у військові частини виповнилось 20 років  та старших осіб, які не досягли 27 річного віку, і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

3.Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу,    зобов’язані    прибути   на    призовну    дільницю   за   адресою:   м. Добропілля, вул. Комсомольська – 33, у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до міського військового комісаріату 1 квітня 2015 року та мати при собі документи, які посвідчують особу.

4.Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Добропільського та Олександрівського районів, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у міський військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

5.На підставі Закону України «Про  військовий обов’язок і військову службу», керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

6.Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

Військовий комісар Добропільського об’єднаного

міського військового комісаріату

майор                                                     С.М.Пометун